Strona główna » Nawigacja » Grupy Parafialne

Al- Anon jest to wspólnota rodzinna która pomaga osobom żyjącym z alkoholikiem.
Program Al- Anon uczy, jak dać sobie radę z naszymi trudnościami, oraz jak znaleźć bardziej normalny sposób życia.
Dzięki grupie uzyskujemy spokój i możemy czuć się bezpiecznie, jak można stawiać uczciwie czoła temu problemowi działając z wiarą i odwagą.
Przychodząc na grupę pragniemy dobra dla siebie i innych, ale nie wystarczy tylko się modlić o to, a potem usiąść i czekać, aż Bóg zrobi za nas wszystko. Modlitwę musimy poprzeć działaniem.

Modlitwa:

"Boże daj mi Pogodę Ducha,
abym zgadzał się z tym,
czego nie mogę zmienić,
Odwagę, abym zmieniał to,
co zmienić mogę
i Mądrość,
abym umiał odróżnić jedne prawy od drugich"

Al - Anon - spotkania:

Jeżeli masz kochaną osobę, której picie powoduje poważne problemy będziesz serdecznie witany na naszych spotkaniach. Dzielimy się wzajemnie naszym doświadczeniem, siłą i nadzieją.
Zapraszamy na SPOTKANIA

• 1. W poniedziałki o godz. 19:00 - Kościół NMP Matki Kościoła w Świdniku ul.Wyszyńskiego 32
  • 2. We Wtorki o godz. 18:00 - MIEJSKIE CENTRUM PROFILAKTYKI w Świdniku ul. Norwida 2